شرکت فروغ دشت

جمعیت جهان رو به افزایش است اما منابع آب و غذا محدودند و سیاست‌های توسعه ناپایدار کشاورزی در بسیاری از نقاط جهان از جمله کشورمان روندی صعودی گرفته است به همین دلیل برای تولید غذای بیشتر، نیاز به محصولات بهتر و با کیفیت بیش از پیش احساس می­‌شود. فروغ دشت با بیش از دو دهه فعالیت در راستای بهبود کمی و کیفی محصولات کشاورزی و افزایش درآمد کشاورزان و نیل به کشاورزی پایدار و حفاظت از محیط زیست اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری از دو شرکت معتبر اروپایی از جمله فیوچراکو اسپانیا و سیریاک ایتالیا نموده است که موجب شده کشاورزان محترم، فروغ دشت را همواره به عنوان مرجعی برای ارائه کالاهایی با کیفیت برتر بشناسند. ما توانسته­ ایم با ارائه خدمات فنی با بهره­‌گیری از کارشناسان متخصص و مجرب و برنامه­‌های تغذیه­ ای مناسب، در راستای بهبود کمی و کیفی محصولات کشاورزی در این مرز و بوم گام­ های مثبتی بر­داریم.

چرا فروغ دشت؟ زیرا ما در زمینه سلامت انسان­ها، جانوران و گیاهان پیشگام هستیم. ما و تولیدکنندگان ما، راه­ حل­‌هایی را ابداع می­کنیم که آینده‌­ای پایدار برای سیاره ما ایجاد می­کند. محصولاتی که توسط ما به بازار عرضه می­شود حاصل تحقیقات بخش بزرگی از محققین به روز دنیا است چرا که این محصولات کاملا زیستی بوده و از قلب محصولات کشاورزی تهیه و استخراج می­شود.

شرکت فیو چراکو FuturEco

در فیوچراکو، نوآوری امری نیست که منحصرا در آزمایشگاه‌ها اتفاق بیفتد، حضور ۴۵ درصدی محققین در بخش تحقیق و توسعه این شرکت و دارا بودن بیش از ۳۰ نمایندگی توزیع محصولات در سرتاسر جهان با بیش از ۲۵ سال سابقه در زمینه تولید نهاده­‌های کشاورزی سازگار با محیط زیست، فیوچراکو را به یکی از برترین تولیدکنندگان در راستای ارتقای کمیت و کیفیت محصولات کشاورزی در جهان تبدیل کرده که به اقتصاد کشاورزان رونق می‌­بخشد. محصولات این شرکت شامل طیف گسترده‌ای از محصولات محرک زیستی و کنترل زیستی، از جمله انواع کودهای تغذیه­‌ای، محرک­‌های رشد، مقاوم ­کننده در برابر امراض و تنش­‌های محیطی و عوامل بیولوژیکی کنترل آفات و بیماری­‌های گیاهی می‌­باشد.

شرکت سیریاک Siriac

شرکت فروغ دشت نماینده انحصاری شرکت اروپایی سیریاک ایتالیا می‌­باشد که این شرکت با بیش از ۴۰ سال فعالیت بهترین و با کیفیت‌­ترین نهاده­‌های کشاورزی را با استاندارد­های معتبر اروپایی در اختیار کشاورزان قرار می‌دهد. شرکت فروغ دشت افتخار دارد تولیدات این کمپانی را در جهت توسعه صنعت کشاورزی کشور و تولید محصولات با­ کیفیت، جهت صادرات پایدار در کشور عرضه نماید.